1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola kupiona w Niemczech, regiony i zakup gier

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez pectore, Luty 10, 2015.

1. pectore

pectore Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie ! niczego nie moglem jeszcze sprawdzic na konsoli, poniewaz czekam az przyjdzie.

Mam takie pytanie do was, bo jestem calkowitym swiezakiem jesli chodzi o konsole. Zawsze to bylo PC ale w koncu zdecydowalem sie kupic konsole

Mam taki pewien problem tzn. kupilem Konsole Xbox One w Niemczech. Do tego dolaczyli Gre assassins creed unity i 14 dni konta GOLD

Nie chce sie wpakowac w jakies gow...dlatego najlepiej zapytac.

1. Jak wyglada pierwsze uruchomienie ? mieszkam w Niemczech ale region, jezyk itd moge sobie ustawic PL ? wtedy wszystkie gry bede musial kupowac w Polsce ? No ok, ale co np z ta gra Assassins ? ona jest jakby ze zrodla niemieckiego, bede mogl normalnie ja zainstalowac jesli zmienie region PL ? oczywiscie nadal bedac w Niemczech, poniewaz tu mieszkam i pracuje.

2. Zakup GOLD, zapewne tylko poprzez niemieckie zakupy typu ebay.de ? czy to bez roznicy ? no tak tylko ze jak zmienie lokalizacje PL to czy wtedy niemiecki gold zadziala ? czy to po prostu totalnie nic nie ma znaczenia gdzie jestem i jaka mam lokalizacje ? Oczywiscie sama gre mysle powinna byc po polsku

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    1.Tak wszystko mzoesz ustawić w PL, nie , nie musisz kupować gier w Polsce(Jeżeli gra wyszła w PL a kupisz np wersję cyfrową z Niemieckiego marketu to jest szansa że gra będzie Pl) Tak możesz instalować gry z Niemiec, będąc w Niemczech
    2. Możesz kupować gold również na allegro polskim .

Wysłane z mojego HTC One max

4. pectore

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli wszystko wyjasnione :p czyli ze po prostu nie ma najmniejszego znaczenia z jakiej czesci europy pochodzi klucz do golda, skad pochodzi klucz do gry itd. Wazne zeby przed zakupem gry dowiedziec sie czy wyszla w wersji polskiej.

A jest moze jakas strona albo jakas drobna pomoc, gdzie mozna by sprawdzic czy dana gra akurat wyszla w jezyku polskim i czy np po zakupie w niemczech bede mial ja w 100% po polsku ?

No i jeszcze jedna sprawa, gra np kupiona na allegro czy na innej stronie z grami do xboxa bedzie normalnie smigac w Niemczech?

5. nollo

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Nie mogę Ci zagwarantować, że ta gra będzie po polsku nawet jeżeli ma lokalizację polską (jednak prawie zawsze tak jest )
    Gra zakupiona na allegro lub poprzez market innego regionu powinna działać w twoim miejscu zamieszkania .

pectore lubi to.
  6. pectore

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wielkie za odpowiedz ! przynajmniej wiadomo na co sie przygotowac. Dzieki i do zobaczenia na forum :p

7. pectore

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeszcze jedno pytanie bo tak szukalem troche
    i np mamy gre (co bardzo sie zawiodlem bo myslalem ze bedzie po polsku)

http://www.keye.pl/games/product/id/25633/Assassins-Creed-Unity-&-Black-Flag-Xbox-One

i zobacz, po angielsku tylko.
    Czyli na polska wersje nie ma co liczyc ?

Hmm znow np
    http://www.xbox.com/pl-PL/games/assassins-creed-unity#fbid=uXh3M-FuQhu
    wersja polska jest, czyli kupujac przez konsole taka wersje bez problemu dostaniemy. Dlaczego to tak sie dzieje ?

I teraz to dopiero mam wielki dylemat hehe :p skoro ta gra wyszla a to po angielsku, a to po polsku to nie wiem jaka ja wersje w ogole dostane z tym xboxem. Moze sie okazac ze bedzie tylko angielski...i w zaden sposob juz tego nie zmienie ? Bo wlasnie bardzo interesujace jest ze ta gra normalnie na xboxie jest x 2 drozsza od ekeye.pl

Ostatnia edycja: Luty 10, 2015
  8. nollo

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Nie wiem dlaczego na tym keye jest po angielsku, natomiast jeżeli ja xbox jest napisane ze gra u nich (tj. Xbox.com/pl) występuje w języku PL to na 100 z tego będzie Pl jak jest z tym keye nie wiem , no poczekasz zobaczysz ;)

Wysłane z mojego HTC One max

9. Paula675

Paula675 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam podobny problem.
    Kupiłam kod doładowujący konto xbox (30e) teraz chciałam to dać bratu na prezent i po wpisaniu kodu pojawia się kwota 30zl. Co można z tym zrobić? I czy np jak kupie kod w Polsce o wartości 100zl i wpisze to w Niemczech to będę mieć 100e?

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Doda się 100zl których nie wykorzystasz w regionie de

Wysłane z mojego Honor 7.

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Proste pytanie czy 100 zl to 100€ ?
    Nie żeby się czepiał ale właśnie przeczytałem najzabawniejszy wpis dzisiaj poprawiłaś mi humor .

Gdy wbijesz 100zl możesz je wykorzystać na Polskim portfelu w Polskim regionie/rynku .

Jezeli chcesz 100€ to kup zdrapkę na ta kwotę i wbij ja na Niemieckim regionie lub każdym innym z waluta €.

Co do 30€ które podarowałaś jak mogło tobie dać 30zl ?????

12. olinek1210

olinek1210 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy jest jakas inna opcja wykupienia GOLD niz tylko karta kredytowa? ja akurat nie mam karty kredytowej...xbox kupiony dwa dni temu w niemczech tutaj tez mieszkam i po polsku zarejestrowalam xboxa...jak wchodze aby wykupic golda to mam kwoty w zlotowkach i nie mam tam opcji aby zmienic na euro

13. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Karta zdrapki w sklepie.

Wczytywanie...

Poleć forum