1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola na serwis nie typowa sprawa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez C.J198666, Październik 22, 2011.

1. C.J198666

C.J198666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam okazję kupić tanio premium pełny zestaw jedyna wada to RROD i tu zaczyna się moje pytanie dwa lata temu miałem arcade faktura gdzieś leży i tak sobie pomyślałem że skoro na RROD gwarancja jest wydłużona to z ta fakturą konsola zalicza się do naprawy w gruncie rzeczy to wysyłam samą konsolę tylko czy takie coś by przeszło pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Najwazniejsza jest data produkcji konsoli widniejaca z tylu, niz data paragonu. Jesli konsola wciaz jest objeta gwarancja na RRoD'a to nie powinno byc problemow z podmiana faktury, jesli zadaliby dowodu zakupu.

4. C.J198666

C.J198666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no to dobrze wiedzieć ,raczej data produkcji konsoli jest grubo po 3 latach

Wczytywanie...

Poleć forum