1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie bootuje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez goall, Marzec 2, 2015.

1. goall

goall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Cześć,
    mam Xboxa 360 fat z RGH.
    Otóż mam taki problem, że pewnego razu grałem sobie (chwile wczesniej kopiowałem grę z DVD) i konsola mi się wyłączyła (albo zresetowała, nie pamiętam) odpaliłem ponownie, odpaliłem grę, pograłem jeszcze chwilę i wyłaczyła się. Zaświeciły się chwilowo 3 diody (lub zamigały) i klocek się wyłączył znów.
    Przy próbie ponownego uruchomienia nie zaświeciły się już czerwone diody, jedynie środkowa zielona. Xbox nie wyłapuje padów i nie ma obrazu- tak jakby nie bootował. Spalenizną nie śmierdzi.
    Co to może być, czy ktoś miał podobne objawy?
    Czy mógł to być zasilacz/grafika/procek/software?
    Jak sądzicie czy da się to jeszcze uratować, czy czas kombinować następną konsolę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    A jaka to wersja fata ?? Tzn jaka płyta główna??

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Może być wszystko. Należy zacząć od sprawdzenia chipa. Wgraniu xella lub oryg fw(o ile go masz)

goall lubi to.
  5. goall

goall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    akir, dziękuję za odp. Czy masz może na podorędziu jakiś pomysł jak wgrać xella przy takim stanie konsoli?
    Czy jestem w stanie przeprowadzić tę operację za pomocą PC jakimś cudem?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No tak programator. Lutujesz odczytujesz to co jest kasujesz i wgrywasz samego xellaa. Najpierw warto określić jak chip sie zachowuje

Wczytywanie...

Poleć forum