1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie chce przełączyc drugiej płyty podczas gry w Max Payne 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawlak57, Wrzesień 25, 2013.

1. Pawlak57

Pawlak57 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Jak wyżej. Posiadam RGH i wgrany Freestyle dash i Dash Launcher v 3.07 (wgrywałem te programy wg poradnika na forum). Próbowałem konwersji obu płyt do god i xex ale w żadnym wypadku 2DVD po ukończeniu 1DVD nie da się przełączyć. Ustawiałem też ścieżki i ich głębokość na kilka sposobów ale to też nie pomagało. Próbowałem także skorzystać z Disk Swappera i też nic. Płyty są w oddzielnych katalogach (Disc1 i Disc2), próbowałem też zmianę nazw folderów ale te próby także zakończyły się fiaskiem.
    W czym może tkwić problem? Jest to moja pierwsza styczność z grą mającą więcej niż jedną płytę. Czytałem coś o updacie pluginów w Dash Launchu, ale nie wiem jak tego dokonać.
    Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Żeby Freestyledash przełączał płyty musi wiedzieć gdzie są. Po wgraniu płyt na dysk trzeba podać path gdzie ma szukać płyt ( w bibliotece muszą być 2 ikony gry).
    Przykład (XEX metoda bez pluginów dashlauncha, jak są jakieś w "launch.ini" to kasujemy)
    Płyta 1 do hdd:\Games\Max Payne disc 1of2\pliki + xex
    Płyta 2 do hdd:\Games\Max Payne disc 2of2\pliki + xex
    Wchodzimy w settings/ustawienia content/manage game path, jak nie mamy to dodajemy hdd:\Games\ scan depth 1 i zapisujemy.
    Wracamy do content/scan content/manual scan. Jak widzimy 2 ikony w boibliotece gier to swap działa.
    Różnica między XEX a GOD to przeważnie tylko scan depth (zależy od sposobu przechowywania-ilości podkatalogów), bo np
    Płyta 1 do hdd:\Games\Max Payne disc 1of2\TitleID\00070000\pliki GOD to scan depth=3

4. Pawlak57

Pawlak57 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem po kolejnych (nieudanych) próbach odpalenia 2 DVD Maxa.
    Przyznam, że zawsze odpalałem gry przez File Manager. Wchodziłem w dysk i z folderu z grą uruchamiałem daną grę przez plik .god albo .xex. Teraz zrobiłem tak jak PeCetoLog pisał. Wszedłem przez bibliotekę gier i załączyłem grę poprzez Max Payne 3 Disc 1 (Disc 2 też była w bibliotece oraz dwa ogólne foldery Max Payne 3). W momencie gdy powinna nastąpić zmiana płyty wyrzuciło mnie z powrotem do menu konsoli (nie tego głównego, tylko do tego w którym można robić zakupy itp.). Pomyślałem, że może da radę odpalenie gry przez te "ogólne foldery" (okazało się później, że to też są Disc 1 i Disc 2 tylko pliki .xex, bo mam zarówne .xex jak i .god na dysku), ale efekt był taki sam. Scan depth ustawiłem tak jak kolega wcześniej napisał.
    Potem wkurzyłem się i stworzyłem bezpośrednio ścieżkę do gry gdzie trzymam Max Payne'a 3 ze Scan Depthem 0. Odpaliłem grę przez File Manager po staremu i w momencie gdy miała nastąpić zmiana płyty pojawił się czarny ekran. Pomyślałem sobie, że "wreszcie się udało", ale po chwili pojawił się obraz Freestyle 3 a za chwilę menu główne konsoli. Pomyślałem, że wyrzucę z dysku tego DiskSwappera więc wyrzuciłem pliki swap.xex i multi.ini. Zrobiłem reset konsoli, tak jak wczesniej odpaliłem przez File Manager i stan powrócił do tego momentu co był kiedyś - napisane jest Insert Disc 2 i nic się nie dzieje. :(
    Szczerze wam powiem, że mi już witki opadają. Tydzień już próbuję odpalić tę drugą płytę i w żaden sposób nie mogę tego zrobić. Czy to możliwe, że mam coś poprzestawiane w ustawieniach albo co? Może problem leży we Dash Launchu? Czy musi on być na dysku twardym? Bo zawsze odpalałem go z pendraka z folderu Installer.
    Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to błagam pomóżcie.
    Pzdr.

Wczytywanie...

Poleć forum