1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie chce się włączyć - zielona dioda

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kristinho18, Sierpień 16, 2014.

1. Kristinho18

Kristinho18 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was :p,
    Konsole xbox 360 slim 250 gb mam już prawie 2 latka, w tamtym roku zdecydowałem sie na wgranie LT 3.0, wszystko było ładnie i pieknie do ostatniego czasu. Podczas grania przez sieć w fife 14 konsola zaczęła mi lagować, w końcu się zawiesiła. Wyłączyłem ją przyciskiem zasilania. Po chwili włączyłem, ale po zalogowaniu do profilu znowu się zawiesiła. Zostawiłem ją na całą noc bez prądu. Nastepny dzień - konsola działa normalnie. Niestety moje szczęście nie potrwało długo. Wczoraj grałem, 4 mecze w fifa i wszystko ok, podczas 5 zaczela lapac lagi, po meczu w menu fify się zawiesiła. Znowu ją zostawiłem na noc, rano włączam, chce zalogować się na profil a tu zawiecha. Od tamtej pory mam problem z jej uruchomieniem. Podczas próby uruchomienia nie kręca się zielone okręgi tak jak zawsze. Rozpoznaje pada co widać po zapalonej ćwiartce okręgu,ale po chwili się zawiesza - wyłączam pada a ćwiartka nadal się świeci. Próby uruchomienia na innym tv, innym kablu hdmi bądź zwykłym kablu kończą się fiaskiem. Próbowałem odpalać już ją bez dysku, bez płyty i nadal nic :|

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czyli trup. Najlepsze wyjście kupic nowa, baprawa tej to koszt koło 200zl

4. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz ją rozebrać, całość wyczyścić z kurzu jeśli jakiś tam jest i zmienić pastę termoprzewodzącą. Lecz wątpię, że to pomoże.

5. Kristinho18

Kristinho18 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trupem bym tego nie nazwał skoro reaguje na przycisk włączania. Najgorsze jest to że nie orałem jej nie wiadomo ile i jak. Grałem max 2-3h dziennie. Ostatnio nawet rzedziej, od święta ja odpalałem

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Procek/mostek uwalony czyli trup

Wczytywanie...

Poleć forum