1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola nie chce się zaktualizować

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzesiek.m.85, Październik 19, 2012.

1. grzesiek.m.85

grzesiek.m.85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć Wszystkim,

Podobno od paru dni jest dostępna nowa aktualizacja konsoli ale zastanawia mnie to czemu moja konsola jeszcze jej nie pobrała.
    Od czego to zależy?
    Może mieć na to wpływ blokada portów na routerze, tych z których korzysta xbox?
    Próbowałem też przeprowadzić aktualizacje z dysku CD i pendrivea i nic.
    Robiłem według instrukcji na stronie microsoftu ale aktualizacja nie chce się załadować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Aktualizacja idzie etapami. Na każdego przyjdzie pora.

4. SwirekPL

SwirekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odp: konsola nie chce się zaktualizować

Z tego co się orientuje, na stronie M$ dostępna jest aktualiZacja z 20 czerwca, bo nowa ma być na stronie 26 października.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum