1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie czyta Gry Naruto: Rise........

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Shiliat, Styczeń 7, 2009.

1. Shiliat

Shiliat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemys›l, Poland
    Witam mam problem nagrałem Gre Naruto: Rise of a Ninja na Verbitiuma DVD DL prędkością x2 przed tym sprawdzam zawsze czy obraz płyty jest ok itp jak nagrałem to daje w konsole i informacja Odczytywanie....>Otwórz napęd i nic gra nie działa;/
    A już nagrywałem 5-10 gier i wszystkie inne działają pierwsze mi się takie coś przydarzyło ....

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na jakich płytach nagrałeś te gry. Masz loga z imgburn ??

4. Shiliat

Shiliat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemys›l, Poland
    Verbitiumy pisałem, już działa ale teraz coś nie tak,teraz konsola na tej grze co chwile wywala ze brudna płyta na innych tak nie wywala ... będę musiał zaglądnąć do wnętrza napędu ;/

5. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    po co od razu zaglądać? po prostu sprawdź czy płyta nie ma głębszych rys ja ostatnio tak miałem z bournoutem paradise. na płycie była plamka, która wyglądała tak jakby płyta się w tym miejscu nie nagrała i po 5 minutach grania wywalił mi komunikat, że płyta brudna. kup płytę i nagraj jeszcze raz.

6. Gharra

Gharra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    nagrałem na verbatimie, nie działało, nagrałem na 'memorex' działa . może po prostu jakiś 'elf' wkradł się podczas nagrywania ?

Wczytywanie...

Poleć forum