1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie czyta podpisanych płyt.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Gremlin0o, Marzec 31, 2009.

1. Gremlin0o

Gremlin0o Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Moj problem polega na tym ze xpudło nie czyta mi podpisanych płyt, tzn Wczesniej gralem na nich bez problemu normalnie, wiec postanowilem sobie 2 z nich podpisac. po włozeniu pojawia mi sie 2-3 sek wczytywania otworz/zamknij napęd. o dziwo niepodpisana płyta działa normalnie . Wie ktos o co chodzi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    może podpisałeś nie z tej strony :)

4. meloncom

meloncom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    opoczno
    pytanie brzmi czym je podpisujesz?? jesli to zwykly marker to mozesz miec pozamiatane... trzeba uzywac specjalnych markerow do CD. dawniej mialem problem tego typu ale wlasnie z plytami cd, ktore podpisywalem markerem - po pewnym czasie warstwa metalu z cedeka po prostu sama odpadala.

EDIT: sprawdz koncowke swojego markera, moze byc tak, ze sa na nim jakies zabrudzenia (moze kawalek metalu lub czego kolwiek), ktore rysuja powierzchnie

5. Gremlin0o

Gremlin0o Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest to marker wlasnie specialny do płyt . :/ i dziwi mnie tez to ze jednym podpsialem i wlasnie nie dzialaj, inne podpisane u kumpla i działaja ...

6. Kubus_76

Kubus_76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz-Wielkopolska
    Kolega chyba faktycznie podpisał nie z tej strony bo co ma piernik do wiatraka czy plyta jest podpisana lub nie ;-) A tak na poważnie to pierwszy raz takie coś słyszę żeby pisak miał związek z czytaniem płyt ...

7. Bangog

Bangog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakiej marki są te płyty. Może omega . ?

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    wlasnie akosc plyty ma znaczenie-kazda ma inna warstwe wierchnia i podpisanie markierem=moze laser neidocierac...ale to juz najglupszy scenariusz

9. xaxon

xaxon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Albo debilny zbieg okoliczności. Tak na marginesie: kiedys czytałem o negatywnym wpływie markerów/ mazaków na płyte, wiec może tak też być. Wypal jeszcze raz i nie podpisuj ( jak pojdzie to podpisz znowu, wtedy sie dowiesz ;p)

10. kmmepl

kmmepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zapewne za mocno przycisnąłeś marker i uszkodziłeś ,,sreberko,,

11. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja za czasow ps2 mialem takowy problem. moja czarnula juz ledwo zipala i podpisane plyty sie nie wczytywaly. byc moze to przez to czym podpisujesz.. aczkolwiek fakt faktem dziwna przypadlosc ;)

12. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiem, że takie porady są o kant "d" pobić, ale może Cie to jakoś naprowadzić... kiedyś czytałem (jednakże pobierznie) iż wszelkie naklejki na płyty, jak również podpisywanie ich może doprowadzić do tego, iż płyta nie jest jak by to nazwać.. "wyważona" co ma wpływ na jej ruch wirowy a tym samym może generować problemy z jej odczytem..

13. elkozuczi

elkozuczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    z tym wywazeniem to moze i prawda, jednak ja na wszyskie plyty (verbatim) mam przyklejone naklejki drukowane na zwyklej atramentowce i nie ma problemu. Raz nagralem gre na plyte Maxell, 2 razy sie odpalila a pozniej juz nie dzialala, wiec wniosek jest jeden ze to zalezy tylko od jakosci plyt

14. brazil

brazil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie sądzę żeby wyważenie miało jakikolwiek wpływ (no chyba że naklejka jest ołowiana), a mówimy o kropli (a może nawet nie) atramentu.
    Ty miałeś albo pecha, albo podpisaniem uszkodziłeś warstwę wierzchnią (najważniejszą), czy to zarysowaniem czy środek z markera przeżarł ją poprostu.
    Wniosek: słaba jakość płyty lub markera!

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum