1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie jest przerobiona?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tr1SH, Wrzesień 3, 2010.

1. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Witam,dzis otrzymalem swojego nowego xboxa z lt zamowionego z allegro.Postanowilem nagrac kilka kopii w tym m.in fable 2 z naszego forum.Obrazy sprawdzilem abgx usunalem bledy i nagralem.Niestety zadna z plyt sie nie odpalila.Leecialy tylko komunikaty "przetrzyj szmatka","dysk multimedialny",oraz brak reakcji w postaci "otworz naped".Dodam ze nagrywalem na 5 plytach omega i 5 verbatimach.Probowalem na nagrywarce lg oraz sony z predkosciami 2.4 oraz 4x.I nic na nero 10 oraz imgburn :( konsola jasper z lipca 2009.Moze cos robie zle?Powoli zaczynam myslec ze moze dostalem konsole lecz nie przerobiona.Co poczac? :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Pozostaje pytanie czy dobrze użyłeś abgxa do usuwania błędów ? I jakich błędów ?
    Osobiście mam LT i nie miałem nigdy problemów z żadną grą, co więcej nigdy przepuszczałem przez abgxa i żadnych błędów usuwać nie musiałem, ściągałem grę, wypalałem i chodziła. Nagraj którąś normalnie, beż przepuszczania i naprawy w abgx (być może nie naprawiasz a właśnie coś psujesz?), LT powinien łyknąć każdą grę obojętnie który wave.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    bledy ktore wymieniasz to bledy odczytu spowodowane przez plyte lub laser konsoli. Nagraj w clone cd wskazujac plik dvd a nie iso.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie nagrasz nero imgburn także źle nagrywasz. Masz pokazywać to nagrywania pliczek z rozszerzeniem dvd, a nie iso.
    Nie odświeżyłem strony z rana:)

Wczytywanie...

Poleć forum