1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie widzi pada, po instalacji nadajnika wireless do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dave polsky, Styczeń 4, 2013.

1. dave polsky

dave polsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po podłączeniu do kompa nadajnika wszystko gra, komp czyta pada, ale konsola przestała. Co zrobić żeby normalnie korzystać z pada na konsoli i PC jednocześnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Wedlug mnie za kazdym razem trzeba synchronizowac. Pad by na kablu musial w pc byc

1 osoba to lubi.
  4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    zapewne wystarczy nacisnąć przycisk synchronizacji na padzie i na konsoli :p

1 osoba to lubi.
  5. jmik76

jmik76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jednoczesnie sie nie da. synchronizujesz, albo z konsola, albo z nadajnikiem PC. To dwie rozne czestotliwosci.
    to tak samo jakbys chcial jednym padem obslugiwac wszystkie konsole bez synchro... heh...
    tak se ne da...

6. dave polsky

dave polsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wykminiłem sprawę zanim dostałem odpowiedzi, ale dzięki wielkie za wsparcie. pozdro, do zoba po sieci

Wczytywanie...

Poleć forum