1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie widzi profilu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bychuuu, Styczeń 12, 2012.

1. bychuuu

bychuuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na dysku sa ogolnie 3 profile. gdy podlaczam dysk do konsoli kolegi wszystko gra (sa dostepne wszystkie 3). ale gdy podlaczam dysk do mojej konsoli mam do wyboru tylko 2 z 3 profilow ktore powinny tam byc. Jaka moze byc przyczyna i przede wszystkim jak to naprawic? Taka sytuacja występuje od niedawna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Dziwna sprawa. Modyfikowałeś w jakikolwiek sposób swój profil? Kopiowałeś go, przenosiłeś?
    Jeśli nie masz oflagowanej konsoli, spróbuj podłączyć się do XBL i odzyskać profil.

4. bychuuu

bychuuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak mam odzyskać skoro on jes na dysku. Inna konsola go widzi, a moja nie. Podejrzewam, że to chodzi o aktualizacje. Bo kiedyś dostałem konsole do przerobienia, ale bez dysku, a chciałem zrobić update i włożyłem swój dysk i od tego momentu moja konsola nie widzi mojego profilu tylko dwa pozostałe. A jak wchodzę w pamięc dysku to pisze, że profil jest uszkodzony. Dziwa sprawa. Teraz konsole z dyskiem wysłałem do modyfikacji RGH.

5. djdoubleb

djdoubleb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków/Tarnów
    Jak korzystasz z live to odzyskaj go łącząc sie z usługa xbox live ;)

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    podepnę się:

bawiłem się ostatnio motywami i przy podłączeniu pendrive'a nie widzi mi mojego profilu

tak wygląda struktura folderów i plików - wielkość pliku końcowego niby się zgadza ale jednak konsola go nie wypatruje. pomocy, mam tam 34000+ GS i nie chcę zaczynać całej zabawy od nowa ;(

//Problem na szczęście już rozwiązany, skopiowałem profil na pulpit, sformatowałem mp3 i wrzuciłem ponownie proil na mp3 - i zaprażyło :)

7. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Dlatego ja od dłuższego czasu robię co +1000GS backupa profilu.
    Trudna sprawa. Prawde powiedziawszy, pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
    Wpierw zrób kopie swego profilu,wyciągnij cały folder E000084CFA486908 i zapisz gdzieś na dysku, tak dla bezpieczeństwa.
    Następnie, wyczyść cache dysku w konsoli ( być może zadziała ), spróbuj sformatować pendriva pod windowsem, następnie w konsoli i przenieś wcześniej skopiowany profil. Ew. spróbuj na innej konsoli.
    BTW: robiłeś coś z tym profilem prócz przenoszenia motywów na pendriva?

8. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    bychuuu zapewne na twojej konsoli w ustawieniach->pamięć jest pokazane że jeden z profili jest uszkodzony ? Miałem dokładnie tak samo i zrobiłem ten błąd identycznie :D , również podlączyłem swój dysk zalogowałem sie i na konsolce kumpla rzuciłem aktualke . Idzie to naprawić musisz odflagować profil .Jest tutek u nas na stronie ale niestety nie mam linkacza ... poszukaj a znajdziesz napewno , podpowiem tylko że jeden z programów nazywał się CON_Flag_Remover . Pozdrawiam

Jeśli pomogłem kliknij przydatne

Wczytywanie...

Poleć forum