1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie widzi routera - czy coś trzeba ustawić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pychu666, Wrzesień 12, 2011.

1. Pychu666

Pychu666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym podłączyć się do XBOX Live, więc kupiłem kabel UTP-5e (poprosiłem o kabel sieciowy). Łączę nim konsolę z routerem i jak robię test już na konsoli to nie widzi ona routera. Byłem z kablem u kumpla, który kiedyś łączył się z XBOX Live, (więc chyba coś tam musiał mieć ustawione) i jemu konsola wykrywa obecność połączenia. Router ma tej firmy co ja, czyli TP-Link.
    Co muszę zrobić, żeby się w mojej sytuacji połączyć z XBOX Live? (albo chociaż, żeby XBOX widział, że coś się do niego łączy).
    Z góry dzięki za wszelką pomoc.
    Pychu666

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    skonfigurować router?

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Podlaczajac kabel sieciowy do konsoli i routera powinna ci sie zaswiecic dioda na routerze, jak sie nie swieci mozliwe ze gniazdo przełącznika na routerze nie dziala lub co bardziej prawdopodobne na konsoli sieciowka nie dziala
    Routera nie trzeba konfigurowac do podlaczania kabla bo bylo by to bez sensu, bo jak mozna ustawic router jak nie przez kabel

Wczytywanie...

Poleć forum