1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie widzi wszystkich gier z dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tui, Czerwiec 3, 2013.

1. tui

tui Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem syn dostał najprostszą przerobioną konsolę slim xbox 360 na komunię od chrzestnego. W konsoli był pendrive 8 Gb z fifą i kilkoma mniejszymi grami wszystko śmigało. Ściągnęliśmy wieczorem kolejną grę i wgraliśmy na kolejny pendrive którego ścieżka została dodana i gra też chodziła. Dokupiłem teraz synowi dysk na usb 3.0, 500 GB wrzuciłem na dysk sformatowany pod ubuntu gpartedem na fat 32 dwie kolejne gry oraz skopiowałem wszystkie z pendraków do katalogu gry (wszystkie gry na dysku znajdują się w katalogu gry). Konsola na początku widziała tylko 2 gry ściągnięte na końcu a w ogóle nie widziała gier skopiowanych z pendraków. W menu ustawienia - elementy grafiki - ścieżki do gier mam ustawione usb 0/gry (tam gdzie podpięty jest dysk), głębokość dałem na 10 a pozostałe 2 opcje mam na automatic. W zakładce wyszukiwanie klikałem przeskanuj ręcznie ale w zasadzie nic się nie działo. W ustawieniach głównych - skasuj ustawienia klikałem wyczyść dane oraz ustawienia domyślne. Poskutkowało to tym że konsola widzi mi 4 z 8 gier oraz w zakładce granie - gry xbox360 mam setki okładek 4 gier (po odświeżeniu) niektóre okładki z tych 4 gier są po 2-3 razy pod rząd. Jak ustawić konsolę żeby widziała wszystkie 8 gier i tylko 8 okładek? Gry z menagera się uruchamiają po za 1 którą wgrywałem 2 razy i 2 razy przerabiałem programem exiso i nadal się wiesza po starcie demo (ta gra to metro II).

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli te małe gry to były arcade to są w zakładce arkade, jak będziesz miał kilkanaście gier i okładek to każda będzie jako jedna.
    Jak będziesz miał 1 grę to będziesz miał 20 okładek jednej gry, tak działa ten scroling gier
    Pobaw się ustawieniami, FSD, jest tam mnóstwo opcji wizualizacji
    Mając dysk 500GB zapełnisz go grami i ten problem zniknie.
    Jak chcesz pakować gry do jednej kategorii to ustaw rodzaj nie na auto tylko na xbox360, wtedy wszystko wrzuci do zakładki XBOX360 library

4. tui

tui Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję bardzo, kliknąłem znaczek przydatne :), przestawiłem na xbox 360 ale gry nadal są w arcade te małe, Możesz mi wytłumaczyć co to jest FSD? (może to głupie ale przed konsolą siedzą w zasadzie pierwszy raz pół dnia i próbuje poustawiać). Zauważyłem że oprócz metra nie uruchamia mi się call of duty (czy jakoś tak) a z pendrive działało czy powinienem przegrać grę po przez menagera w konsoli a nie z komputera?

5. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    na początek polecam przeczytanie tego poradnika znajdziesz tam napewno cenne informacje http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-7-a-145552/

Wczytywanie...

Poleć forum