1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie włącza się, pulsująca obręcz na padzie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gajos1111, Kwiecień 11, 2013.

1. gajos1111

gajos1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czeladź
    Mam problem z moją konsolą jakiś czas temu wysłałem ją do naprawy gwarancyjnej i dziś otrzymałem ją z powrotem jak się okazało wcale nie naprawioną.
    Konsola nie włącza się ale jest źrodło prądu bo na zasilaczu świeci się zielona dioda, konsola tqak jakby uruchamia sie do momentu kiedy powinna wyswietlac ekran startowy. na padzie pulsuje mi cala obrecz, tacka sie wysuwa. nie mam pojecia co to moze byc, m$ twierdzi ze to wina zasilacza, ale dostalem od nich nowy i znim konsola tez nie dziala :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Moze wina tv lub kabla hdmi? Sprobuj na innym tv zasilaczu kablu i odeslij spowrotem jak nie dziala dalej

4. gajos1111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czeladź
    nie nie to nie wina kabla, to nie jest tak ze nie wyswietla tylko ze nie ma wogole rozruchu podzespolow jest tak 3 razy jakby probowal czytac plyte, a potem nic, bede musial reklamowac jeszcze raz ale to znowu z 2-3 tyg czekania :(jedyny plus ze dostalem karte na 1 msc golda :) myslalem ze moze ktos mial taki sam problem i cos doradzi ale widze ze jestem jedyny :(

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    To nic z tym nie zrobisz wyslesz znowu ci moze golda dadza. Pech dziwne ,ze inne naprawionej nie wyslali.

6. gajos1111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czeladź
    albo zle zdiagnozowali moj problem, albo olali odsylajac nienaprawiona konsole innych opcji nie ma :)

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    albo Ty coś partolisz... gdyż nie wierzę iż odsyłają nienaprawione konsole mówiąc iż wszystko jest ok.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zdarza sie im. Tez odeslali mi gak slima

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

9. gajos1111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czeladź
    nie mam zielonego pojecia co sie z tym xboxem stalo, ale nie dzialel za nim go wyslalem i zaraz jak wrocil, a wczoraj podpinam jeszcze raz z ciekawosci i juz normalnie dziala:) dzieki za pomoc, temat do zamkniecia

Wczytywanie...

Poleć forum