1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie włącza się z przycisku na padzie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szuldi, Styczeń 10, 2016.

1. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam.
    Chciałem zapytać czy ktoś nie miał takiej sytuacji, że konsola nie chciała uruchomić się z przycisku na padzie. Mianowicie zdarzyło mi sie to dwa razy jak do tej pory. Kiedy wciskam przycisk xbox na padzie konsola nie staruje, kontrolka xboxa na padzie miga i gaśnie, miga i gaśnie i tak z trzy razy i nic. Jak odpale konsole z przycisku na konsoli to konsola nornalnie sie uruchamia, pad od razu tez działa. Nadmienie iz pad jest zaaktualizowany. Może ktoś miał podobną sytuacje, albo ktoś wie co to może być także będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbert300

norbert300 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    A spróbowałeś sparować kontroler drugi raz?

4. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziękuję za odzew po długim czasie. Od tamtego czasu działa, jesli cos takiego sie powtorzy wtedy sprobuje sparowac pada ponownie, dziekuje za podpowiedz

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum