1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola nie wybudza się po uśpieniu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dragen, Kwiecień 13, 2016.

1. dragen

dragen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hejka, po ostatniej aktualizacji zauważyłem że jak mam ustawiony tryb instant on, to po paru godzinach jak uruchamiam padem x-a nie ma żadnej reakcji, pad świeci ale stracił połączenie.
    Konsolę mogę wybudzić tylko ręcznie, ale pad nie działa, mimo że sparuję ponownie..
    Jedyna opcja to wył konsolę z prądu i od nowa sparować pada ale tylko.. kablem..
    Nigdy tak do tej pory nie było. Mam też podłączony dysk zewnętrzny, ale ustawiłem żeby nie pracował przy wył konsoli. Może to coś ma wspólnego? Ktoś zaobserwował podobną sytuację? Co może być powodem że tak się dzieje? dysk mam podłączony do USB z boku.

Wczytywanie...

Poleć forum