1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola NTSC, a gry Free Region

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ceronn113, Grudzień 29, 2010.

1. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Witam

mam takie pytanie, poniewaz moj kolega posiada konsole NTSC z najnowszym dashem, ja posiadam konsole PAl z tym samym dashem. Mamy przerobioną tym samym Ixtereme - 1.5 . Gdy moj kolega kupywal ta konsole to dowiedziale sie, ze bedą mu wchodzic gry Free Region, spatchowane do wave 3. Ja posiadam wiekszosc gier free region wave3. Ale mu nie wchodzą te gry.. ;/ pojawia mu sie tylko " Odtwórz DVD "
    Jak trzeba spatchowac i ogolnie wszystko zrobic, zeby wchodzily mu gry Free region?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Prawdopodobnie patch namieszał w obrazach free region i przerobił je na PAL... Aktualizując do najnowszego iXtreme LT+ 1.1 gry pachtowane do wave 3 nie będą działać.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Widocznie nie macie przerobionej tym.samym ixtreme bo odtworz dvd wskazuje na problem z wave a nie regionem.

i na LT+ dzialaja gry patchowane

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum