1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola padła - Gwarancja M$ czy może serwis?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nikolai, Sierpień 28, 2010.

1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam. Przed chwilą moja konsola oficjalnie padła : (( Nie odczytuje już żadnej gry, ehh. Na czym polega gwarancja M$? Gdzie mam zadzwonic, jakie dokumenty przygotowac? Czy może zaufac serwisowi,ale boje się że zapłace duże pieniądze a oni naprawią na "odwal sie" i po tygodniu problem znowu wróci. z góry dzięki, za dobrą pomoc podziękuje:)

jak znacie jakieś serwisy które naprawiają konsole X360 na Śląsku to bardzo bym prosił. Najlepiej w okolicach Gliwice/Katowice/Knurów/Rybnik/Zabrze

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
  4. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    Dobrze kolega pisze z góry.;) I poszukaj tam , wszystko jest tam napisane.;d

5. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    szela - taka odpowiedź to nabijanie postów. Wiem, przeczytałem, nie musisz pisac, abym przeczytał. Dobra, w poniedziałek zgłaszam konsole, tylko paragonu nie mam, może jakoś się obejdzie.

6. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Teraz nie patrzą tak strasznie na paragony. Powiesz datę produkcji tam co jest z tyłu konsoli i ona ją rejestruje.

7. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki :) mam nadzieje, że naprawią (albo wymienią) mi mojego Jaspera, bo wogóle płyt nie odczytuje : (

8. Kukielman

Kukielman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale konsoli nie miałeś przerobionej na iXtreme myślę? Bo jak tak to nici z gwarancji.

Wczytywanie...

Poleć forum