1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola padla

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oOoMaT, Sierpień 9, 2016.

1. oOoMaT

oOoMaT Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z xbox one a mianowicie nie wlacza sie. Zasilacz jest chyba dobry bo swieci na pomaranczowo a jak chce wlaczyc to zaswieci sie na bialo i gasnie(swieci na pomaranczowo) tak jak konsola.Resetowanie zasilacza nic nie dalo.Pomyslalem ze zakurzyla sie bo nie byla wlaczana pare miesiecy i rozkrecilem ja zeby przeczyscic podmuchac, pochuchac ale nic to nie dalo skrecilem i teraz wogole juz sie wlacza.W czesniej pobierala sie aktualizacia i w trakcie konsola sie zresetowala tylko nie wiem czy aktualizacia doszla do konca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. oOoMaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytalem juz to. Tylko ze konsola nie wlacza sie zero reakcji to resetu raczej nie zrobie. Rozkrecalem tylko ta metalowa obudowe to tam raczej nie da sie nic zrabac bo tylko odpina sie panel przedni i jakas plytke na gorze.

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Sprawdz czy czegoś nie odłączyłeś zdejmując obudowę.

6. oOoMaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma co sie tam odlaczyc jedynie tasma od panela glownego ale jest wpieta bo ja odpinalem, moze przycisk od wlaczania nie styka ale obudowa pasuje idealnie.

7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    176
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli nic nie pomaga oddaj na gwarancje oczywiście jeżeli masz

8. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Płytka na górze to RF. Jesteś pewny że nic nie uszkodziłeś przy taśmie którą wypinałeś. Zapewnia ona komunikację między konsolą a panelem przednim, stąd brak reakcji. Może źle ją wpiąłeś. Tam jest jeszcze speaker do wzięcia, ale to nie powinno mieć wpływu.

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mogą mu jej nie przyjąć, zależy czy rozwalił plombe, czy wygląda prawie jak nienaruszona :) Choć ostatnio ktoś nie miał za pięknej plomby po otwieraniu, a MS mu ją przyjął i naprawił :D Myślę, że ma po gwarancji, bo gdyby ją miał to by się nie tykał otwierania konsoli.

Ostatnia edycja: Sierpień 11, 2016
    Kendzi76 lubi to.
  10. oOoMaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ta plytke tylko wypiolem to nie bylo nic tam pomylic czy cos zle podpiac,ale tasma od panela glownego od ktorej jest power i naped wypadla mi pare razy przy zakladaniu obudowy(gornej tej plastikowej) bo masakra jest ja zalozyc ale rozkminilem sytuacjie z jej zalozeniem. Ale cos musi byc nie tak skoro przed rozebraniem przycisk od wlaczania zapalal sie na 2s tak jak by konsola chciala sie odpalic a po tem gasla, wiatrak chodzil i bylo ja slychac jak przez chwile pracuje.Tasmy raczej nie uszkodzilem bo nie ma zadych pekniec tylko troche widac takie biale zagiecia na lamaniu sie tasmy ale nie jest nigdzie uszkodzona i raczej dobrze jest wpieta bo jest tam taki jak by ogranicznik na koncu ktory mosi zablokowac ja.Gwarancji nie ma nie stey:)

11. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeżeli wypada to źle jest włożona, odepnij zaczep ten na gnieździe włóż i zamknij zaczep. Ew. uszkodziłeś taśmę,, ona trzyba się dosć dobrze w gnieździe, żeby ja wyszarpnąć bez otwierania trzeba użyć niezłej siły.

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wlcaz konsole z pada podlaczonego na usb. Jesli zero reakcji to cos innego uszkodzone

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

13. oOoMaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wypadla mi juz jak zdejmowalem obudowe za pierwszym razem nie trzyma sie tak dobrze bo nie uzywalem zbyt duzej sily wiadomo zeby czegos nie uszkodzic. Ale wydaje mi sie ze jest jednak ta tasma uszkodzona jak ma biale przebarwienia bo pare razy mi wypadla z tego zabezpieczenia.Oddalem x do szpecow co ponoc robia konsole zobaczymy czy rozkminia sytuacje chyba ze zasiegna rady forum:)

14. oOoMaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wlasnie juz za pozno bo juz x oddany do macherow.Ale i tak by sie nie wlaczyl bo tylko panel od power zaswiecil sie na chwile gasl tak jak konsola.

15. oOoMaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dostałem wiadomość od szpecow po 2tyg że usterka jest zasilanie co to może być jak zasilacz działa? Bo trochę powiedzieli za naprawę.

16. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A teraz to wróżenie z fusów. Wydaje mi się że może chcą Cię naciągnąć. Zależy czy oddałeś do zaufanych ludzi, czy do ludzi prosto z ulicy. Nie mi to oceniać.

krzys1190 lubi to.
  17. oOoMaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zajmują się naprawa RTV itp nie są jacyś leszcze z ulicy a czy naciagacze wszystko możliwe w dzisiejszych czasach :) Przy moim rozbieraniu mogła jedynie tasma się uszkodzić może coś polutuja i wezmą 170zl tyle powiedzieli nie jest dużo ale z drugiej strony to 200zl. Sam nie dojde trzeba będzie becelowac .

18. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Z tego co mówiłeś, jak dla mnie uszkodziłeś taśmę, dlatego konsola startowała tylko z pada. Dodatkowo coś poszło nie tak z aktualizacją konsoli, więc potrzebna reanimacja z pena, ale tu potrzebny chyba działający panel i kółko się zamyka.

19. oOoMaT

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No też tak myślę patrzyłem Nowa tasma 30zl no i nie wiem co robić można zaoszczędzić albo stracić

20. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Weź kolegę i podmień dysk twardy. Typowa usterka dysku twardego. Miałem ten sam problem tyle że ja miałem na gwarancji. Obstawiam dysk a nie żadne zasilacze czy przyciski. Zasilacz masz ok jeżeli świeci ciągle na pomarańczowo.
    Miałem taki problem jak ty około miesiąca temu i został wymieniony dysk twardy.
    Oczywiście mogę się mylić ale jak nie masz gwarancji to spokojnie podmień dysk i wtedy przynajmniej wykluczysz tą usterkę.

Ostatnia edycja: Sierpień 24, 2016
  21. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    szefol - a od kiedy zasilanie to zasilacz?! Zasilacz to jedno, a zasilanie to drugie - może nie dochodzić prąd i nie włącza się konsola przez to np :) Ja nie wiem co ma uszkodzone kolega, najlepiej jakby sobie znalazł kogoś kto ma też xboxa po gwarancji i nie ma strachu przed rozebraniem konsoli i podmiana - tak jak mówisz dysku, ale też i tej taśmy, wówczas by miał 100% pewność :)

Wczytywanie...

Poleć forum