1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola po graniu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez konradinho, Wrzesień 1, 2008.

1. konradinho

konradinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Posiadam Xboxa około tygodnia więc jeszcze nie wiem o nim dużo. Konsolę zakupiłem na allegro i ponoć miała wymienioną przez Microsoft płytę główną niedawno. Chciałem zapytać Was czy po dłuższym graniu 2-3h konsola od dołu ma być ciepła? Nie jest gorąca czy coś ale jest ciepła. Czy to normalne?

Pozdrawiam.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Z0M0

Z0M0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Konsola po graniu

to naturalne że konsola się nagrzewa i u mnie też tak jest więc się nie bój ;)

4. konradinho

konradinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Konsola po graniu

Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie myślałem bo to tak jak komp. Ale się upewniłem.

Piwko dla Ciebie.

Wczytywanie...

Poleć forum