1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola po naprawie. Czy opłaca się ją dalej trzymać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez revan64, Kwiecień 7, 2011.

1. revan64

revan64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Niedawno mój Xbox Arcade (końcówka 2007, więc Falcon) zaskoczył mnie usterką E74. Ogólnie się zdenerwowałem, ponieważ miesiąc przed tą awarią go kupiłem. Fakt, że na Allegro za niecałe 500zł, ale jednak to troszkę za szybko na takie usterki :). Konsolę oddałem do serwisu i po tygodniu odebrałem naprawioną.

Z tego co się dowiedziałem, to wykonany został reballing, ponieważ pojawiły się zimne luty itd. Serwis sprawiał wrażenie profesjonalnego, ale również profesjonalnie wziął ode mnie pieniądze (150zł) :). W każdym bądź razie wygląda na to, że naprawiony został dobrze bo póki co (2 tyg.) wszystko działa. Gwarancja na tą naprawę jest do czerwca.

I tutaj rodzi się moje pytanie: Czy opłaca się dalej używać tego Xboxa? Obawiam się, że usterka może powrócić w najmniej oczekiwanym momencie, czyli np. po 2-3 miesiącach (czyli wtedy, kiedy skończy mi się gwarancja w serwisie). Planowałem zakup drugiego pada i dysku, ale chyba jednak się wstrzymam. Myślałem również, żeby sprzedać mojego obecnego Xboxa Arcade i odzyskać większość pieniędzy i kupić innego, najlepiej z końcówki produkcji (powiedzmy wrzesień-grudzień 2009, byleby Jasper). Być może wersję Elite albo Premium.

Co możecie mi poradzić w tej sprawie? Zatrzymać obecnego Xboxa (na dłuuugo), czy jednak po upływie gwarancji w serwisie kupić Jaspera?
    Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. loza66

loza66 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja bym sprzedał, dołożył i kupił Jaspera.
    Jak raz takie coś się stało to bądź pewien, że to wróci.
    Sprzedaj go i tyle, zacznij lepiej go wystawiać już teraz. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

Pozdro

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To jak chcesz z końcówki produkcji to premium nie kupisz bo one nie istniały już. Tylko elite lub aracde

5. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Sprzedaj, dołóż troszkę kasy i kup Jaspera :) bo inaczej będziesz siedział jak na tykającej bombie a szkoda się potem denerwować i znowu wykładać niepotrzebnie pieniądze.

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Kupuj nową. Szkoda nerwów i pieniędzy na kolejne naprawy :)

7. revan64

revan64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A orientujecie się może ile mniej więcej mogę dostać za tego aktualnego Arcade?

8. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Sprzedaj za ile uważasz po co komu mówić że naprawiany . Nie znasz się i już . Najwyżej komuś pochodzi miesiąc :]

9. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Jeżeli kupiłeś za niecałe 500 zł xboxa z 2007 roku to życzę powodzenia. Ja swojego Jaspera z 2009 sprzedałem za 550zl, dołożyłem trochę kasy i za 660 zł kupiłem slima 4gb i poprzedniego przełożyłem dysk 120 gb i wszystko sprawuje się elegancko. Ja na twoim miejscu sprzedałbym to najszybciej jak tylko można.

10. Fokus35

Fokus35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kolno
    Dlaczego? Jeżeli naprawdę zrobiony był reballing a nie tylko reflow i naprawdę profesjonalnie + profesjonalny sprzęt to konsola będzie służyła jak nowa.

11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Dokładnie jak kolega up , jak to był reballing w profesjonalnym serwisie to pochodzi długo

12. Xii

Xii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jaki to serwis?

13. revan64

revan64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: