1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola po serwisie w Microsoft

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez eliving, Styczeń 24, 2009.

1. eliving

eliving Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :eek:Witam.Mam pytanie do wszystkich użytkowników XBOXA 360 którzy wysłali konsole do Microsoftu.Czy zdażyło się komuś że Microsoft wysłał mu niezrobioną konsole? czy mimo przeróbki warto zaryzykować i wysłać konsole? miałem konsole w wersji Elite dałem w Media-Markt 1799zł oczywiście potem przeróbka ,nastepnie zapłaciłem w serwisie żeby przywucił ją do maksymalnie zbliżonych parametrów z przed przeróbki,ale dalej żyje w strachu czy Microsoft nie dość że nie naprawi mi konsoli to jeszcze obarczy mnie kosztem wysyłki.Czy miał już ktoś podobną sytuacje?PISZCIE prosze

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Poszukaj na forach. Sa sytuacje gdzie serwis nie sprawdzal niczego i naprawil konsole nawet z innym napedem. Sa sytuacje gdzie uzytkownik otrzymal nie naprawiona konsole bez zadnych kosztow i sa sytuacje gdzie koszty transportu musial pokryc.

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To już jest loteria. Albo naprawią albo nie.

5. kotek137

kotek137 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie no ja zaryzykowałem o odesłałem konsole po przerubce i dobrze zrobiłem naprawili mi i wszytsko elegancko dziala.

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    " nie no ja zaryzykowałem o odesłałem konsole po przerubce i dobrze zrobiłem naprawili mi i wszytsko elegancko dziala."

a cóż napisałęm? Był dział:" Komu naprawili przerobionego kloca?"

7. damian1395

damian1395 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a le kosztuje koszt naprawy?

8. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9