1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola pod monitor bez HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemox1384, Styczeń 23, 2013.

1. przemox1384

przemox1384 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Chcę podpiąć swoją konsolę pod monitor LCD, niestety nie mam w nim wejścia HDMI. Jest tylko D-SUB. I rozumiem , że taki kabelek wystarczy do puszczenia obrazu :
    A co z dźwiękiem? Szukałem w necie ale każdy inaczej pisze , już sam nie wiem.
    Z góry dzięki :distracted:

2. Lotnik421 Xbox One

3. pestek1771

pestek1771 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tuchola
    musiałbyś rozbroić wtyczkę od componenta i wziąć tam białe i czerwone "czincze" i pod głośniki.

1 osoba to lubi.
  4. przemox1384

przemox1384 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmmm nie za bardzo wiem o co chodzi , mógłbyś wyjaśnić jaśniej?

5. DjSeba

DjSeba Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupujesz przejsciowke chinch na Mini Jack, caly przewod component co masz, rozbierasz plastik od strony podpiecia do konsoli, podpinasz ten kabel i drugi koniec przez przejsciowke do glosnikow (ew. chinche jak masz takie wejscie). Przerabialem to ostatnio u siebie. Pozdrawiam

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum