1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola-problem z karta sieciowa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maxankazuya, Maj 10, 2013.

1. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam, po pracy jak zwykle odpalilem konsole patrze nie zalogowalo do live loguje sie pisze ze brak polączenia, test polaczenia- podlacz kabel sieciowy ?!
    kabel jest podlączony (próbowalem na innym kablu nic) na laptopie mam internet ...udostępilem wi-fi w routerze .... no i konsola widzi siec wi-fi i live dziala a kabla za cholere nie wykrywa... czyżby karta sieciowa w konsoli padla?!
    jeszcze jedno po wylaczeniu wi-fi (przez przeglądarke na lapku ) konsola przez chwile szalała - tzn raz przelączala sie na wi-fi raz na kabel o co chodzi?

Edit: czy kontrolka od karty sieciowej xbox'a istnieje bo u mnie nic sie nie pali?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma. Na routerze zapali ci sie... dzialaj na wifi lan padl

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dzięki... na szczęście mam jeszcze gwarancje.

Edit: dla pewności podlączyłem jeszcze bezpośrednio konsole do lapka oraz do innego routera... no i nic, dobrze że dowód zakupu znalazłem ;)

zgłoszenie serwisowe juz za mna teraz czekam na kuriera...

Wczytywanie...

Poleć forum