1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez feleq144, Październik 19, 2011.

1. feleq144

feleq144 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Quantico
    Witam, mam problem otoz chcialem wymienic paste w mojej konsoli a ze na obecna chwile nie posiadam zadnej pasty termochlodzacej i dalem kawalek folii aluminiowej, teraz mam problem gdy podlaczam konsole to swieci sie konsola a naped i wiatrak nie chodzi. Co to moze byc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adixsan

Adixsan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po pierwsze nie termochłodzącej, lecz termoprzewodzącej :) ... bez urazy oczywiście. Pomysł z folią jest co najmniej kiepski. Wydaje mi się że tą nieszczęsną folią zrobiłeś zwarcie. Usuń ją i kup pastę w pierwszym lepszym sklepie komputerowym, ale pamiętaj by równomiernie ją rozprowadzić ... tylko pamiętaj że to ma być minimalna warstwa. Po tym sprawdź czy konsola odpali.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    przegrzaleś konsole. jak ostygnie się włączy. i może być po tym rrod jak jest to jakiś falcon

5. feleq144

feleq144 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Quantico
    hmm sciaglem ta folie i dla sprobowania wlaczylem ja i dalej cisza tylko diody zielone sie swieca ;o

6. feleq144

feleq144 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Quantico
  7. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co Ci da kawałek folii termoprzewodzącej?! Trzeba było smarnąć cepa pastą do zębów [najlepiej colgate] - nie jest gorsza od przeciętnych chińskich "glinek". Teraz, to wydaj 8 zł na pastę i załóż sobie radiator. WENTYLATOR a nie wiatraki, które są w Holandii.

Wczytywanie...

Poleć forum