1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola przed banem Pytanko

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kedziorek113, Listopad 28, 2009.

1. kedziorek113

kedziorek113 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej chłopy jestem tu nowy i nie katujcie mnie zbyt mocno.
    Otóż niedawno kupiłem Xboxa 360 i chce go podłączyć pod kabelek do internetu ale tu i moje pytanie...............KIEDY??? moge podłączyć żeby nie zostać zablokowany znacie odp????? Może np dzis?? Nikomu niezablokowali :) ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak nie masz przerobki to smialo podlanczaj, a jak masz to jutro o polnocy wylanczaja maszyne banow dokladnie o 00:01 jak zbanuja milonowa konsole

4. kedziorek113

kedziorek113 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki Damian:) Co do przerobionej konsoli:) sam rozumiesz, Nie wypytywał bym się i nie zawracał wam głowy. Mam prośbę poinformujesz mnie Mistrzu o tym wielkim wydarzeniu kiedy będe mógł byłbym wdzięczny:)))))))))) Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam Wszystkich

5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Kolega żartował z tym, że wyłączają maszyne banów. Nie wiadomo kiedy będziemy bezpieczni na live.

6. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Nigdy nie będziesz bezpieczny. Tutaj masz skan z magazynu i przeczytaj go.

http://img101.imageshack.us/img101/5126/img021m.jpg

Wczytywanie...

Poleć forum