1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola przerobiona i nie przerobiona

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SworSky1995, Lipiec 3, 2010.

1. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Tak myślałem, żeby kupić Xbox'a Elite z paroma grami, ale ostatnio kumpel wpadł na lepszy pomysł.
    Do wydania na konsolę/konsole mam 1200zł. Konsola/konsole musi/muszą mieć dwa pady, musi/muszą być JASPER. Zależy mi na grze w sieci. Gdyby nie to nie potrzebowałbym nieprzerobionej konsoli ;) W związku z tym mam 2 wyjścia:

1. Kupić Xbox'a 360 JASPER Elite (950zł) + pad (120zł) i zostaje 130zł na gry (około 2-3 gier używanych)

2. Kupić Xbox'a 360 JASPER Arcade (700zł) + jedna przeróbka (100zł). Gram sobie na kopiach. Dokładam z czasem na drugą konsolę. Po kilku tygodniach kupuję drugą konsolę (więc mam już 2 pady) i jej nie przerabiam. Z czasem dokupuję do niej oryginalne gry.
    Które wyjście będzie lepsze?
    Jeśli 2 to:
    Załóżmy, że przez kilka dni grałem na przerobionej, dostałem bana, później przez 2 miechy grałem offline. Save'y itd. trzymam na pendrive'ie. Gdy dostałem bana był on podłączony. Kupiłem kilka gierek i chcę sobie pograć na necie. Wyjmuję pendrive'a z przerobionej, wkładam do nieprzerobionej konsoli i tu pytanie:
    3.Czy ten pendrive po banie będzie działał na obu konsolach?
    4.Czy nie dostanę bana za włożenie pendrive'a ze zbanowanej konsoli do niezbanowanej?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. jini

jini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    śląsk
    Nie dostaniesz bana, bo banowana jest konsola nie pendrive. Pendrive będzie działał na każdej konsoli.

Ad. 1 Coś drogo za tą elitke. Btw. U mnie taniej ;D

4. SworSky1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Thx za odpowiedź ;) +

5. Crunchips

Crunchips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak masz kase to wybrał bym 2 konsole ;)

6. SworSky1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Teraz tak się zastanawiam.
    Może lepszym wyjściem byłoby kupienie jednej konsoli Arcade, dokupienie do tego pada i za resztę pieniędzy kupić gry. Bez kręcenia.
    Oczywiście za wszystkie opinie +

P.S. Crunchips zrobiłem jak pisałeś. Teraz pozostało się pochwalić ;)

7. Crunchips

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Używanego pada na allegro możesz dostać za około 50zł więc to nie jest duży wydatek ;) Zależy Ci na grze w sieci?

8. SworSky1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak. Gra w sieci wymagana ;) Zaraz dopiszę w pierwszym poście.

-----
    Zmiana planów ;p
    2 wyjścia:

1. Kupuję Arcade jaspera + pad i za resztę pieniędzy gry i gram normalnie bez kombinowania.
    2. Kupuję Jaspera + przerobka, gram na kopiach. Po jakimś czasie dokupuję 2 konsolę, nie przerabiam jej, dokupuję oryginały i gram online.

9. Crunchips

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha no to tak jak pisałeś kup sobie Arcade, dokup pada i gierki;)
    PS. mocno uderzyłeś?

10. SworSky1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oki ;) Sprawa rozwiązana. Dzięki. Do zamknięcia.
    Aha jeszcze jedno:
    Tak dosyć mocno ;p Teraz na środku mam martwe pixele. Może to i dobrze. Będę miał wymówkę, żeby kupić nowy tak gdzieś 30 cali ;p

Wczytywanie...

Poleć forum