1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola przestała botować :( parę dni po gwarancji.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wrona93, Luty 3, 2013.

1. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    Witam! Tak jak w temacie konsola przestała botować zaraz po gwarancji rozebrałem ją mogę to jakoś sam w domu naprawić czasami konsola się właczy może za 20x ;/ zdj jakby co i dajcie opinie czy jest to dobrze zrobione.
    WGRAJ.org fotke,hosting zdjęć,upload fotek,wgrywanie zdjęć na aukcje oraz fora

ps. dodam że konsola była robiona w fachowym serwisie z forum nie bede podawał z wiadomych przyczyn. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. Wrona93

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    już jest po gwarancji raczej już nie porawi gwarancji było 6 miesiecy może że odpłatnie.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    jesli tak jak piszesz serwis z forum hehe to napewno jak ładnie poprosisz to ci poprawi

7. Wrona93

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    chciałem sie dowiedzieć co może być przyczyna a wy wogóle nie piszecie na temat.
    !TigraTeam jak masz pisać takie posty to już sobie daruj i nic nie pisz.

8. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Ja tam poprawiam takie rzeczy, nawet po gwarancji, ale moja instalacja to to nie jest :)

Chip miga co 6 sek?

Najprawdopodobniej kabel od punktu D do poprawy.

9. Wrona93

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    jutro się za nią wezme z rana posprawdzam wszystkie połaczenia a może ustawienie kabli sie przestawiło ale konsola stała cały czas w jednum miejscu, czip miga co 6 sek.

edit
    Po miłym zaskoczeniu serwis naprawi konsole nieodpłatnie :) niepotrzebnie zakładałem wątek mogłem odrazu napisać do serwisu. Jestem miło zaskoczony.

Wczytywanie...

Poleć forum