Konsola przestała czytać piraty

Sahara11

Świeżak
Świeżak
Witam. Od pewnego czasu zaczęła resetować mi się gra (GTA V) resetowała się coraz częściej więc postanowiłem sprawdzić inne płyty i okazało się że nagle przestały mi działać prawie wszystkie piraty. Wszystkie oryginały i niektóre piraty działają normalnie natomiast reszta wariuje. Niektóre zawieszają się chwile po odpaleniu a inne nawet się nie odpalają (wyskakuje komunikat ze ściereczką lub nierozpoznany dysk). Oczywiście wszystkie te gry normalnie działały aż do teraz. Posiadam LT 2.0 oraz dasha 2.0.16537.0. Dodam że nic nie było przy niej teraz robione, gry przestały działać same z siebie.
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
cicha aktualizacja, pozostało tylko aktualizować do lt 3.0
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
gry XGD2 działają a XGD3 nie, musisz zaktualizować do LT3.0 ..
Gry które są XGD3 nie będą działać po aktualizacji i jeśli będziesz chciał w coś grać to od nowa nagrać z topologydata pod LT3.0 :)
 

Sahara11

Świeżak
Świeżak
To cicha aktualizacja mogła sie tak sama zrobić? Konsola od czasu przerobienie nie była podłączona do neta. Poza tym AC IV:Black Flag jest chyba XGD3 a ta gra mi normalnie działa.
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Przy aktualizacji dasha mogła się wgrać. Spróbuj z jakąś grą xgd3 ściągnąć najstarszy title update i wrać horizontem na pena. Jeżeli będzie wtedy gra działać to na 100% cicha.
 

Sahara11

Świeżak
Świeżak
Ale nie instalowałem ostatnio żadnego dasha. Gry przestały działać z dnia na dzień bez żadnej ingerencji w system itp. Mam natomiast podejrzenia że jest to wina napędu. Co o tym myślicie?
 

Do góry Bottom