1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola przestała startować

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DjSeba, Lipiec 24, 2013.

1. DjSeba

DjSeba Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam spory problem. Zacznę od początku:

Jestem posiadaczem Xboxa 360 Trinity z RGH (dokładniejszych szczegółów brak)
    Raz jak ją miałem od początku, udało mi się uruchomić Xell przez przycisk od tacki napędu. I nigdy więcej mi się to nie udało. Po prostu czarny ekran i tylko mrugająca zielona dioda na płycie głównej. Ostatnio chciałem zainstalować emulator Xbox1 i zrobiłem wszystko jak w instrukcji. Niestety przestały działać wszystkie pliki xex na dysku, ani gry, ani FSD. Wyskakiwał komunikat, aby pobrać grę ponownie, a gra z Xbox1 wyświetlała komunikat, że jest na starszą wersję konsoli. Dziś chciałem uruchomić konsolę, lecz niestety nie wstaje. Próbowałem już różnych kabli do monitora i tv, niestety bez skutku. Na przycisku od włączeniu świeci się zielona kropka, a na płycie głównej cały czas mruga zielona dioda. Czy bez serwisu się nie obejdzie? Kto z Lublina podjąłby się naprawy i jaki jest tego koszt? Pozdrawiam serdecznie

2. Lotnik421 Xbox One

3. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    Spróbuj przeinstalować FSD, wyczyść casche i zobacz, może pomoże

4. DjSeba

DjSeba Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Konsola nawet nie wstaje z wyjętym HDD, to coś poważniejszego. Pewnie bez programatora się nie obejdzie. Jest ktoś z Lublina, kto może pomóc w naprawie? I jaki jest tego koszt?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065