1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola przycina się przy graniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yeti1221, Grudzień 25, 2011.

1. yeti1221

yeti1221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Od pewnego czasu konsola przycina mi się podczas grania, obraz staje dźwięk dalej jest. Po jakiejś minucie konsola się odcina i można grać dalej, jest to trochę irytujące. Konsola jaką mam to Xbox Elite z limitowanej edycji MW2. (Link : http://www.amazon.com/Xbox-360-Modern-Warfare-Limited-Console/dp/B002I0HDLE ). Wiecie jak można rozwiązać problem? Dodam że nie we wszystkich grach tak się dzieje, do tego instalowanie na HDD pomaga ale nie w dużym stopniu, gra wtedy rzadziej się zacina. Xbox nie przerobiony wszystkie gry oryginałki. Gry w jakich najczęściej konsola się zawiesza to GTA IV i Midnight Club L.A., a na przykład w Pure mogę grać cały dzień i ani razu się nie zatnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yeti1221

yeti1221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra doszedłem do sedna sprawy. Problemem okazał się dysk twardy, po wyciągnięciu HDD dwa dni temu konsola ani razu się nie przycięła. Więc gdy ktoś ma podobny problem to sprawdźcie dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum