1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola PS4 z okazji świąt okazja.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mixerr, Listopad 26, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mixerr

Mixerr Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Musiałem napisać temat bo niestety umieściłem sobie Konsolę na allegro w złym dziale i niestety nie wiadomo ile ludzi tam zagląda.
    WYMODEROWANO

To co w aukcji, czyli Konsola w 100% sprawna bez żadnych zarysowań, odbitych palców czy coś takiego. Została zakupiona w Październiku tego roku, czyli bieżącego. Dodać mogę, że Konsola posiada wykupioną gwarancję, czyli dłuższą na 4 lata!

W zestawie razem z Konsolą czyli w skład aukcji wchodzą i znajdować się będą:

KONSOLA SONY PLAYSTATION 4 500GB
    2 PADY DUALSHOCK 4.
    PEŁNE OKABLOWANIE, CZYLI TE MNIEJSZE RZECZY.
    GWARANCJA, CZYLI DOWÓD ZAKUPU.
    4 GRY TAKIE: THIEF, CALL OF DUTY GHOSTS, KILLZONE SHADOW FALL i CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE

Kwota to 1500zł. Za taką ofertę sądzę, że to zadowalająca cena, ale ostatecznie można coś po negocjować troszeczkę.
    Zapraszam w celu pytań tutaj lub tam.

Alert orso// MULTIKONTA SĄ ZAKAZANE NA NASZYM FORUM BAN x 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a to nie możesz użyć opcji edycji i przenieść konsolę do odpowiedniego działu?

4. Mixerr

Mixerr Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przepraszam nie zauważyłem takiej opcji zaraz to wykonam.

Refresh.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum