1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola psuje TV !?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Styczeń 23, 2011.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam... dziś popsuł mi się TV już 2... Te TV maja już kilkanaście lat.. Więc sądzę również, że ich żywotność mogła się skończyć... Jeden podobno ma lat 14 a drugi 10... Zawsze się psują po wyłączeniu Konsoli... tzn.. 1 zepsuł się gdy po graniu wyłączyłem konsole potem TV, za 30 min załączyłem i Włączyła się dioda na TV, że niby TV jest załączony... Dziś to samo.. Grałem kilkadziesiąt minut rano.. Konsolę wyłączyłem lecz TV nie, chodził TV potem jakieś 3 h.. po tych trzech godzinach oglądania wyłączyłem go i załączyłem go po jakiejś godzinie.. I TV się załącza ale jest tylko taki szeroki pasek po środku a u góry i dole czarne..

Czy to wina Konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak paski takie jak opisałeś na TV to tylko serwis od TV - to nie wina xboxa
    te TV tak sie psują/zużywają odchylanie pionowe poleciało ...

4. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    nie wiesz jaki to koszt naprawy ? bo w tym młodszym TV mam tak, że niema dźwięku ani obrazu.. Ale się świeci dioda i coś harczy więc może matryca?

5. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Jak dla mnie to dorabiasz sobie trochę ideologię do tego wszystkiego : ) Nie jest to wina X'a że padły Ci TV. Może po prostu czas wymienić TV na jakiś nowszy niż połowa lat 90'tych? : )

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    skoro używany TV 29cali kineskopowy 100Hz mozna kupić za 250zł
    to naprawa tych "pasów" około 50-100zł max.

co do drugiej usterki to nie wiem wczym problem że charczy i ile to moze kosztować ?
    może być coś z zasilaczem w TV to pewnie też koło 100,- naprawa

7. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mam znajomego co mu xbox wykończył 2 x tv crt.
    Poprostu to jest od żywotności do tego dochodzi "wymagający" x360 i buum :)

8. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Tzn. że jednak xbox może zepsuć TV...?

9. Sniechu

Sniechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ja posiadam mały, dość stary telewizorek (chyba nawet starszy niż te co podałeś) i też mam z nim problem. Jak próbuję go włączyć to czerwona dioda przez moment świeci bardziej intensywnie, w tle słychać szum, ale po sekundzie wszystko wraca do stanu pierwotnego - nie włącza się. Znalazłem metodę - uderzam lekko w niego podczas tej sekundy rozruchu i o dziwo już kilka miesięcy tak działam! Sprawdź, może u Ciebie też zadziała .
    A jak nie to pozostaje naprawa...

10. daniel1400

daniel1400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KRK
    Dziwne mi też kiedyś sie popsuł dwa razy TV w taki sposób jak było opisywane (8letni). W ciągu naprawa telewizor kosztowała mnie 50 zł coś było do lutowania ale raczej bym xboxa nie obwiniał .Radzę kupić nowy telewizor .

Wczytywanie...

Poleć forum