1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola RGH a Widok gier w bibliotece

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez person, Czerwiec 20, 2016.

1. person

person Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem. Posiadam konsole z wgranym RGH, wgrałem wszystkie programy potrzebne do odpalania gier. Wgrałem gry na dysk i było wszystko ok były widoczne w Bibliotece tzn. w katalogu Xbox 360 Games. Lecz przyszedł do mnie znajomy zaczął coś klikać w ustawieniach i od tamtej pory zniknęły wszystkie gry z tej Biblioteki. Żeby uruchomić jakąkolwiek grę muszę wchodzić w Utilities następnie HDD1 po czym wejść w folder z Plikami gier i klikać w plik gry którą chcę odpalić.
    Moje pytanie do was. Co zrobić aby gry były widoczne w bibliotece ? Proszę o pokierowanie mnie gdyż nie mam zielonego pojęcia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wgraj na nowo fsd i istaw ścieżkę do gier

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. person

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jeszcze jedną prośbę. Mógłby ktoś podać link do Fsd ? Bądzi podać temat z instalacją tych wszystkich programów ? Robiłem to dawno temu i zapomniałęm, a niemogę znaleźć nigdzie

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pierwszy lepszy link z google, na forum są poradniki a jak by było za mało to na yt jest masa filmów.

6. person

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gdy wgram jeszcze raz FSD pliki z grami zostaną usunięte czy będą nadal na dysku ?

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zostaną, najpier udaj się do ustawień i zweryfikuj poprawność ścieżek.

Wczytywanie...

Poleć forum