1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola RGH - gra zacina się

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Robinho15, Styczeń 12, 2016.

1. Robinho15

Robinho15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Ostatnio dałem do przerobienia moją konsolę na RGH i powiem szczerze, że nie wiem co jest powodem ale wcześniej grając w starsze gry jak FIFA 12 nigdy mi się nic nie przycięło a po zainstalowaniu RGH postanowiłem oczywiście odpalić najnowszą Fifę i niestety... obraz czasem przycina :/ jest to mocno drażniące ponieważ rzuty rożne to czkawka dosłownie... co może być tego powodem ? sprawdzałem temperatury podczas gry i jest ok.

PS. Inne gry chodzą raczej płynie przynajmniej nie zauważyłem takich sytuacji. a Fifę ściągnąłem już kolejną bo myślałem, że może problem leży po stronie pliku ale jak widać nie :/ proszę o pomoc

ps2: Może dodam jeszcze, że gram na hdmi, konsola czarnulka ELITE oraz puszczam gry z dysku oryginalnego od Xboxa.

Ostatnia edycja: Styczeń 12, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum