Konsola RGH i najmniejsza waga gry ;)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

pawlak118

Użytkownik
Użytkownik
Siema wczoraj odebrałem konsole z rgh teraz chciałbym się dowiedzieć jak zrobić żeby gra jak najmniej ważyła. Dziś szukałem informacji na ten temat na google ludzie robią jakoś Sobie gry po 3gb a ja nie wiem jak... Próbowałem używać Iso2god ale w ogóle nie zmniejsza wagi gry, xiso zmniejsza ale nie wiele, po użyciu Xbox Image Browser na assasin creed IV waga wynosiła 5,72gb ale to nadal dużo. Czytałem że najlepiej przerobić do xex bo wtedy waga jest najmniejsza tylko nie wiem jak to zrobić proszę o pomoc.
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Przerabiasz (właściwie to rozpakowujesz) obraz do xex używając exiso. Następnie możesz, w celu zmniejszenia wagi, usunąć dodatkowe języki, etc. Tak przygotowany folder przerzucasz na xboxa i uruchamiasz grę za pomocą FSD lub XexMenu
 

pawlak118

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie tak robię używam teraz exiso. Grę normalnie instaluje i normalnie odpalam nie które ważna po 7,5gb a inne po 4,5gb
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Właśnie tak robię używam teraz exiso. Grę normalnie instaluje i normalnie odpalam nie które ważna po 7,5gb a inne po 4,5gb
Dlatego ,że każda gra ma inną wagę .... dla przykładu taki Ridge Racer Unbounded waży ok 1,6GB ... a Farming Simulator ok 260mb :D
 

pawlak118

Użytkownik
Użytkownik
Aha czyli nic nie poradzę jak gra waży np. 7,5gb ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pisał Ci Traffic powyżej, możesz wykopać niepotrzebne języki i inne bzdety ... tylko czy to ma sens ? ...
 

pawlak118

Użytkownik
Użytkownik
Wole nie kombinować ;) Do wypłaty polecę na moim dysku a później zamówię z allegro coś dużego
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wole nie kombinować ;) Do wypłaty polecę na moim dysku a później zamówię z allegro coś dużego
Tak też uczyń .... zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom