1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola sama się odflagowała.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xboxal, Październik 31, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. xboxal

xboxal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, przed chwilą nagrałem nfs: mw 2012 i zaktualizowałem dasha do 2.0.15574.0 z płyty. Miałem oflagowaną offline konsolę (płyta jasper) z wgranym lt+ 3.0. Po aktualizacji xval pokazuje nie ap25 failed tylko secdata is clean. Czy to znaczy że jak podłączę teraz do live to mnie zbanują? Myślę że nie :) Do oflagowania doszło kiedyś gdy na nowszym (wtedy) dashu (chyba 2.0.13604.0) i lt+ 2.0 próbowałem odpalić grę xgd3. Był wtedy komunikat o brudnej płycie i ap25 challenge failed w xval. Konsola była odłączona od internetu podczas i po tym zdarzeniu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ten program to jedna wielka bzdura i sciema wiec nie ma sie nim co sugerowac

4. xboxal

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem kopie zapasową wszystkiego, zrobiłem formata pamięci. Połączyłem się z live i zaktualizowałem wszystko do najnowszej wersji i jak na razie działa i dalej jest wszystko ok. Co do tego czy xval to bzdura to nie zgodzę się w 99% gdyż niektórzy mieli secdata is clean i dostali bana więc jest jakaś szansa że mnie też to spotka.

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie chcesz to nie wierz... ja mam przerobiona konsole i mnie ten "cudowny program" pokazuje ze mam czysto, a mojemu koledze ktory ma nieprzerobiona od nowosci i gra tylko na oryginalach pokazuje ze ma flage... a sam piszesz ze mieli clean i dostali bana wiec to jest mega sciema ale i tak wiesz lepiej

7. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    ja nie wiem jak można w to wierzyć. Mój kolega przez 4 lata na tym programie ma flagged i jakoś gra do tej pory ;) flagę to tylko m$ wie

8. xboxal

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na nieprzerobionych może wystąpić flaga failed ap25 challenge jeżeli płyty są mocno porysowane i wystąpi problem z odczytem sektorów bezpieczeństwa na płycie. Na przerobionym są też flagi których nie można wykryć. Ja wierzę temu programowi (nie wierzę za to microsoftowi). Za to czy się dostanie bana podobno odpowiada ilość błędów bezpieczeństwa. Program tych wartości z kosmosu nie bierze tylko je kalkuluje. Zmieniająca się wartość X w zależności czy ktoś ma bana czy nie w dashu to też ściema? Niektórzy nawet mieli przerobione konsole, najpierw dostawali flagę, potem bana, potem microsoft ich odbanowywał. Widzę że na tym forum dla większości jest łatwiej powiedzieć że to ściema.

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wielu nieoflagowanych również dostało bana i wielu z flagą gra dalej.
    wierzyć albo i nie - jeśli dostałeś flagę i program Ci tego nie wykrywa to chyba dobrze, prawda ?
    nie ma sensu dalej tego ciągnąć
    temat zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum