1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola-Schrodinger: włącza się i tego nie robi.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Xinqev, Kwiecień 25, 2014.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, napotkałem dziwny problem. W środę zakończyłem rozgrywkę w ACIV nakazując sobie, żeby pod przymusem uczenia się nie odpalać sprzętu wcześniej niż w piątek. Piątek nastał, podłączam pada, konsola zamiast (przepraszam za wyrażenia) robić "bzyk, bziuuummm" i przekazać obraz telewizorowi robi "bzyk.. bzyk.." i koniec. Pierścień na przycisku włączenia świeci się całkowicie (cztery łuki), tak samo na padzie, ale nie kręci się, żeby został jeden łuk. Obrazu nie ma, wiatraczki chodzą, nie wiem w czym leży problem. Czytając inne tematy widziałem, że konsola nie odpowiada całkowicie lub świeci się na czerwono, ale mój problem to chyba wyjątek. Nie przerabiałem xboxa (slim). Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wysylac do microsoftu, wczesniej tylko sprawdzając konsole na innym kablu av

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum