1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola się nie aktualizuje.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damianbmw12345, Marzec 13, 2010.

1. Damianbmw12345

Damianbmw12345 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE
    Witam. Mam pytanie, konsola mi się już nie aktualizuje jakieś 4 miesiące, czy to dlatego że nie mam jakiejś opcji włączonej, czy dlatego że po prostu nie ma nowszego oprogramowania?
    Gry itd. aktualizują się.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tabris

Tabris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma nowszego oprogramowania. Takto jak z live korzystasz to musisz mieć najnowsze

4. Skillz

Skillz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorzów - PL
    Hmm , ale dashboard nie aktualizuje czy gry?
    Wiesz ja nie wiem jak aktualizować przez neta dash'a ale moge ci powiedzieć jak to zrobić offline
    Edit:
    http://www.xbox.com/pl-PL/support/xbox360/system-update.htm < Tutaj masz link ściągnij plik najnowszego Dashboardu, i nagraj na płytke lub wrzuć na mp3/mp4/karte pamięci/pendrive i podłącz do x'a nast powinna się pokazać informacja jak nie masz tej aktualizacji, jak pomogłem to podziękuj :))

5. Damianbmw12345

Damianbmw12345 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE
    gry się aktualizują, chodzi mi o firmware, już od 4 miesięcy nie wyskoczyła mi tabela, że wyszło nowe oprogramowanie i czy chce je wgrać.

6. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    nie wiem o co ci chodzi ,firmwara nie zaktualizujesz z płyty a ni nic w tym stylu,jedyne o co moze cię zapytać to aktualizacja dashboardu

7. Tabris

Tabris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba o dasha mu chodzi wyżej pisałem że samo się zaktualizuje jak z live korzystasz i nie da się tego wyłączyć bo musisz mieć najnowszy gdy chcesz się z live połączyć

Wczytywanie...

Poleć forum