1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola się nie grzeje

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez warask, Grudzień 27, 2008.

1. warask

warask Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie mój Xbox falcon jest prawie zimny nawet gdy długo gram. Czy jest w tum coś dziwnego. Stoi pionowo a od ścian ma dobre 20 cm

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Na twoim miejscu bym się niepokoił, gdyby xbox się grzał. Myślę że to nie jest żadan problem.

4. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    też mam falcolna i też tak mam. Tzn, jak długo gram to z tyłu leci CIEPŁE powietrze - powtarzam CIEPŁE - czyli jest dobrze. Weź zrób test. Otwórz okno w pokoju gdzie masz x'a, na którym grałeś pare godzin. Wychłódź pokój, a potem sprawdź czy powietrze wydmuchiwane z tylu x'a jest cieplejsze od otoczenia, Jesli tak to dobrze, jesli nie to najprawdopodobniej wyschła ci pasta termoprzewodzoca.

5. Cloud Strife

Cloud Strife Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeśli przerobiłeś konsolę, to lepiej zmień pastę na gpu i cpu bo nie przewodzą dobrze ciepła na radiator i mogą się luty stopić, nawet przy falconie
    a Microsoftowa pasta jest do dupy, lepiej kup pastę zalmana

6. DARJUST13

DARJUST13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    witam ja ma wersie Premium z 2006 roku co jest najciekawsze że moja również się nie grzeje,nawet po 5 godzinnym graniu,jest tylko ciepła,hula od 1.5 roku bez zarzutów i powiem ci że nie jestem niedzielnym graczem(prawdopodobnie trafiłem na rodzyna)

Wczytywanie...

Poleć forum