1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola się nie włącza po aktualizacji, lt 2.1 (cicha aktualizacja?)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miuchus, Maj 29, 2014.

1. miuchus

miuchus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

A więc mam pewien dziwny problem... Mianowicie korzystałem do tej pory z przerobionego Xboxa z lt 2.1 (napęd samsunga) i wszystko śmigało wyśmienicie! Dziś natomiast nie wiadomo dlaczego zachciało mi się podłączyć xboxa do internetu. A więc podłączyłem, wyskoczył mi komunikat o aktualizacji więc tak też uczyniłem. Wszystko działało ok, założyłem konto xbox live i kupiłem kod na allegro demo na 7 dni. Chciałem włączyć jakąś aplikację i w tym momencie konsola mi się zawiesiła. Zresetowałem i ****. Podczas włączania wyświetla mi się tylko napis xbox 360 i nic. Co ciekawe problem znika kiedy usunę pendriva (który służy mi jako dysk). Wtedy wszystko rusza i pięknie działa. Jak wkładam z powrotem pendriva to konsola się wiesza. Jak myślicie czym jest to spowodowane? Czy może być to jakaś cicha aktualizacja która wykryła że konsola jest przerobiona? I czy da się to jakoś obejść nie tracąc zawartości tego co mam na moim ala dysku? Liczę na Waszą pomoc! :calm:

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Skopiuj profil na pc. Zrob format i sprawdz czy nie ma uszkodz8nych sektorów

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum