1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola sie odbanowala przy nowym dashu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ekek, Listopad 26, 2010.

1. ekek

ekek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

dowiedzialem sie na forum ze od ktoregoś tam dasha w zbanowanej konsoli ponownie mozna instalowac i uruchamias gry z dysku konsoli.
    odkrylem to przez przypadek ale oczywiscie ten fakt mnie bardzo ucieszyl. ( mialem zbanowana konsole i dysk 60GB byl bezuzyteczny... co bylo dla mnie cholernie denerwujace )

szukalem szukalem i jeszcze raz szukalem na forum zasadnosci tejze decyzji ze strony MS bo skoro zbanowal to dlaczego odbanowal ? fakt - mozna to bylo zrobic za okolo 100zl ale byly problemy, kupa roboty z tym ( przez osoby oczywiscie ktore to potrafily zrobic )
    oczywiscie dla mnie ten fakt jest bardzo mila informacja i niespodzianka ale pytanie dlaczego sie tak stalo.

rozumiem tez ze jesli podlacze konsole znowu do internetu - znowu pojawi sie BAN tak? ( to chyba pytanie retoryczne )

moze mi ktos wyjasnic powyzsza sytuacje i fakt moznosci ;-) instalowania znowu gier na hdd?
    moze ktos tutaj na forum po prostu ma jakies konretne info na temat widzimisie Microsoftu ;-)

dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Proces zbiorowy się szykował na m$ w tej sprawie. Kwestie blokowanie instalki odpuścili w dashu 9199, czyli 6 kwietnia 2010.
    Konsole nadal masz zbanowaną, do live cie nie wpuści.

4. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    God bless Americans...

5. ekek

ekek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dzieki za wyjasnienie.

MS to cwana bestia !
    kiedys zeby odblokowac / odbanowac konsole trzeba bylo wymieniac naped i plyte glowna - teraz MS zrobil to poprzez dashboard...jak dla mnie to cwane bestyjki w tym MS

6. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Konsole masz dalej zbanowaną, tylko instalacja gier jest możliwa.

Wymiana płyty daje dostęp do xbox live.
    Przed dashem 9199 aby odblokować instalkę gier po banie trzeba było odczytać nand i wyedytować odpowiednie wartości i wgrać go ponownie.

7. ekek

ekek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie zalezy mi na graniu przez liva...
    gram od czasu do czasu i traktuje to jako zapelenienie czasu wolnego takze ciesze sie z tego ze moge grac z dysku bo jest ciszej i nie mecze tak napedu.

Wczytywanie...

Poleć forum