1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola się sama wyłącza

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez himus11, Luty 13, 2010.

1. himus11

himus11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam mam problem z konsolą gdy ją włączę jest wszystko ok tylko jak odpalę jakąś grę konsola najpierw wyłącza pada a potem się sama wyłącza.Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    a swieca sie przy tym jakies diody czy poprosty gasnie wszystko ,jaka dioda na zasilaczu? Jaka masz wersje plyty? Ja na pierwsza diagnoze stawiam zasilacz,jak masz 203w stary to go odkurzaczem potraktuj z dwoch dziurek bo pewnie tam syf masz

4. himus11

himus11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Konsola to falcon nie ma ROD po prostu na wyłączniku się wyłącza pad a później konsola. Wyciągłem i wsadziłem dysk na razie jest ok.Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum