1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola się wiesza pomocy!!!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Wayne, Sierpień 8, 2011.

1. Wayne

Wayne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Od pewnego czasu mam problem.Gdy ja gram w gry wszystko działa ok nie ma żadnych problemów natomiast mój brat twierdzi że kilka razy mniewał on problem dotyczący tego że grał w grę i gdy go zastrzelili to oczywiście gra się znowu wczytuje ale zamiast wczytać grę to się wyłącza kompletnie ekran ,czarne tło tylko jest , a konsola działa dalej świecą się zielone światła i można ją normalnie wyłączyć naciskając przycisk na konsoli.pomocy może mój brat przez przypadek coś wciska na padzie bo mi nic ani razu się nie zdarzyło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wayne

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ponadto dodam iż to się dzieje tylko w jednej grze a mianowicie demo splinter cell conviction co o tym myślicie?

4. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Wadliwe linie skryptowe czytaj bugi.

5. Wayne

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli to wina gry a nie konsoli??

6. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    gry na 100% miałem podobnie z Black Ops kopia, na oryginale wszystko ładnie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum