1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola sie wylacza przy przelaczeniu HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dziend0bry, Styczeń 2, 2011.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Mam pewien problem.
    Pobieram sobie z Live BFBC2, nie chcę ogladac paska pobierania, tylko TV. Przelaczam na HDMI1 i ogladam, a gdy po chwili wracam na HDMI2 mam startup Xboxa....
    Dlaczego tak jest? Dlaczego nie pobiera w czasie gdy ja ogladam tv? Nie odlaczam zadnych kabli, tylko przelaczam kanaly w tv.

2. Lotnik421 Xbox One

3. castomoto

castomoto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    krk :)
    popatrz w ustawieniach telewizora może twój po prostu po przełączeniu na hdmi2 pierwszy port wyłącza.

4. bruck7

bruck7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sędziszów
    i sprawdz czy jak wyłaczysz tv i go od nowa włączysz to masz tak samo

5. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na 99% używasz dodatkowego kabla audio. Wyjmij kabel audio i problem zniknie. Jeśli ten audio adapter jest zrobiony z kabla to tak jest,jesli sie kupi audio adapter to jest ok.

Wczytywanie...

Poleć forum