Konsola się wyłącza

Konrad94pl

Świeżak
Świeżak
Mam pewien problem. Najkrócej rzez ujmując mam xboxa 360 (tego najnowszego) z przeróbką RGH, dysk 500gb. Wszystkie gry, które mam teraz na dysku, a jest ich ponad 20 działają bez problemy. Dziś pojawił się problem. Wgrałem na dysk z pendrive'a Wormsy Revolution i ku mojemu zdziwieniu przy uruchomieniu gry konsola się wyłączyła, w sensie zresetowała - ciemny ekran i włącza się od początku. Pomyślałem ok - może wadliwa gra, może coś złego się stało. Przerobiłem iso jeszcze raz - to samo. Przerobiłem inne iso na rgh, wgrałem na dysk przez pendrive'a - dalej to samo, konsola się resetuje gdy włączam grę.

Czy ktoś ma pojęcie o co chodzi?
 

Łukasz Olejnik

Użytkownik
Użytkownik
Włącz i wyłącz konsolę z prądu żeby się zresetowała, zobacz czy pomoże.
 

Konrad94pl

Świeżak
Świeżak
Nic a nic. Dalej to samo.
 

Konrad94pl

Świeżak
Świeżak
A po co mam przecierać płyty, skoro z nich nie korzystam? Wgrywam gry przez USB na dysk...
 

dragon1493

Banned
A nie pomyslales o tym ze pendrak moze byc walniety ?? Zmien pendrive i sprawdz czy nadal to samo
 

Konrad94pl

Świeżak
Świeżak
Pomyślałem. Próbowałem z drugiego - to samo. Pomyślałem też, żeby dla odmiany przerobić do wersji XEX zamiast GOD, ku mojemu zdziwieniu obie ISO nie dają się przerobić na XEX nie wiedzieć czemu. Zarówno za pomocą EXIso jak i EXisoGUI wyskakuje komunikat, że są już przerobione, a folder w którym domyślnie mają być rozpakowywane iso zawiera zaledwie 1,26 GB mimo iże ISO zajmuje koło 8. Nie mam już naprawdę pojęcia co się dzieje z tym wszystkim.

EDIT: OK, już w porządku. Problem nie dotyczył konsoli, tylko samej gry, którą trzeba było odpowiednio przerobić - najpierw właśnie do XEX, a potem z folderu CONTENT wyciągnąć 3 foldery i każdy oddzielnie wrzucić do katalogu z grami. Temat do zamknięcia, mimo wszystko dzięki za próby pomocy. ;)
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Jak zrobisz w formatu GOD to musi chodzić i jak masz możliwość użyj dysku zamiast pendriva.
 

eLJot88

Świeżak
Świeżak
Witam. Chciałem odświeżyć ten temat. Też próbuję wgrać Worms The Revolution. Najpierw zrobiłem iso to god i wrzuciłem na konsolę. Gra się pojawiła w kolekcji, ale po próbie włączenia gry konsola się resetuje. Spróbowałem też iso przerobić na xex, ale ponownie jak próbuję odpalić na konsoli to znów się resetuje.
 

KESIL1999

Świeżak
Świeżak
Dolanczam sie do tematu u mnie sie nie restartuje tylko odrazu wylancza pomoze ktos ?
ja mam problem z gra Worms Collection (2012) (X360)
 

Do góry Bottom