1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola się zacina

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SlayerGame, Czerwiec 16, 2014.

1. SlayerGame

SlayerGame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Pisze z prośbą o pomoc z moim xbox'em 360, a dokładniej podczas ładowaniu się meczu w Fifie 14 zacina mi się konsola i muszę robić tzw. "twardy reset". Nigdy wcześniej mi się takie coś nie zdarzało, i nie mam bladego pojęcia co może być tego przyczyną . Może któryś z Was miał już taki problem i ma sposób na naprawienie tego bo mnie już szlak jasny trafia... Mam oryginalną Fifę oraz X'a.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czyszczenie pamięci podręcznej robiłeś ?? nie pomaga ??

4. SlayerGame

SlayerGame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem i niestety nie pomogło. Usuwałem też ostatnią aktualizacje i pobrałem jeszcze raz i też nic, najlepsze jest to, że tnie się tylko podczas ładowania meczu w Sezonach i Ultimate Team. Teraz jeszcze zauważyłem, że gdy wchodze także do Gier treningowych to sie wiesza :/

5. *Kryptolog*

*Kryptolog* Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    usuń profil i pobierz go ponownie może to coś pomoże

Wczytywanie...

Poleć forum