1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola się zacina

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bees, Kwiecień 7, 2010.

1. bees

bees Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam.
    Mam przerabianą konsolę, która miała już kilkakrotnie RROD. Była naprawiana domowymi sposobami z opalarką. Dziś zaczęła się ona zacinać, przy różnych czynnościach zmuszających "ją do myślenia" np przy włączaniu, ładowaniu gry itp, więcej niż minuty nie daje rady. wtedy na ekran nakłada się warstwa czerwonej kratki(?). Po pierwszym takim numerze wyświetliła roda, kilka razy próbowałam coś z nią robić i nie było zmian, natomiast gdy przed chwilą odpaliłam ją by odczytać dokładny kod błędu odpala się za każdym razem, tylko po chwili się zawiesza.

Czy to oznacza generalnie RROD? czy może to być kwestia czegoś innego? Dziś parę nowych gier na niej odpalałam(1 oryginalna 2 nie), jedna wymagała aktualizacji, (mimo iż zmieniłam ją na niższy wave, gdyż mam 1.41 i nie mogę tego zmienić z powodu braku oryginalnego oprogramowania) i pozwoliłam jej zaktualizować konsolę do momentu prośby podłączenia internetu.
    Może to być błąd związany z firmware w takim razie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    Niedługo będzie kolejny rrodzik ;)

4. Zozol

Zozol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gryfino
    Spróbował byś ją oddać do naprawy [sprawdzą co jest]
    ??A,może to wina przeróbki ...???

5. ppg

ppg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mnie się przycinała to dałem tekturkę na radiator gpu i połączyłem taśmą izolacyjną z plastikiem.

6. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Przeróbka siedzi w napędzie a nie w konsoli

7. bees

bees Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    ok wyskoczył w końcu rrod i jest kod 0102, także ogrzewanie płyty głownej ma pomóc... tak naprawdę dostałam ją w takim stanie(bez niczego poza kablem i konsolą, z dodatkowym chłodzeniem) z rodem za darmo, stąd to wybrakowanie i domowa naprawa. Także do naprawy oddawanie gdzieś nie ma sensu, przypuszczam że przymierzę się teraz do kupna nowej konsoli...

8. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Szczerze mówiąc to nie wiem czy się uda ją uratować nawet w profesjonalnym serwisie(powtórzmy, profesjonalny czyli profesjonalny sprzęt, nie opalarka). Pewnie tą opalarką ją dobił.

EDIT:Nie zauważyłem, że zdążył już napisać posta.

EDIT2:poprawione końcówki wyrazów;)

9. bees

bees Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    jak już to dobiŁAM i napisaŁAM panowie. To niezwykłe jak bardzo temat wpływa na zupełne nie branie pod uwagę płci żeńskiej, nawet jeśli używam sporo czasowników w rodzaju żeńskim w swojej wypowiedzi. Dziękuję za pomoc.

10. mocko

mocko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oddaj do naprawy na roda to dostaniesz gwarancje od nich na jakiś rok to będziesz miał spokój.

11. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Mi się wydaję to jedyne co możesz zrobić z tą konsolą jeżeli chcesz grać, to sprzedać ją na allegro za grosze i kupić nową, bo nawet jak coś zrobią to raczej wątpię, żeby to długo podziałało, a nawet jak jest gwarancja to potem, będzie co chwilę pewnie konsola padała.

Wczytywanie...

Poleć forum