1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola sie zawiesza przy falloucie3

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dziend0bry, Lipiec 9, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Mam Xboxa 360 Jaspera z wrzesnia 09, i, gdy gram w Fallouta 3(juz koniec gry praktycznie) taki moment, jak razem z Bractwem odbijamy projekt oczyszczenie i kto gral to wie :D wybuchy, strzelaniny, dym, pad mi z rak prawie wyleciał :D
    I teraz.. w tym samym momencie.. konsola sie zawiesza :D Obraz sie zatrzymuje, dzwieku nie ma.. Gra zainstalowana na dysku, nigdy zadnych problemow nie była :D
    Oczywiscie ORYGINAŁ :D

WTF?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Badsekty na hdd lub zadużo wybuchów miałem tak samo z cod waw

dodaj mnie do listy na gg

4. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    no wybuchów jest dużo.. tylko co ja mam zrobić? szedłem z kamerą w doł to i tak zawiecha..

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    wywal z dysku i graj z plyty, bedziesz wiedzial co to. Mozesz tez cache wyczyscic.

6. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    wywaiłem z dysku i już działa. i przed chwilą skonczylem gre.

7. ZonkMan

ZonkMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Czyli masz badsector'a na HDD.... Gdzie kupiłeś dysk??

8. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Niekoniecznie badsector. Z tego co słyszałem Fallout 3 zarówno na PC jak i na NextGeny były naszpikowane wieloma bugami. Prawdopodobnie to jeden z nich :)

P.S Możliwe że też coś źle się wgrało na dysk. Przedwczoraj robiłem format mojego dysku usb, więc wszystkie gry na nim kopiowałem na stacjonarny dysk(Prawie 200gb), po formacie wgrałem wszystko z powrotem. Wczoraj włączam GTA IV. Po chwili jeżdżenia pojawiły się coś na wzór artefaktów. Jak wiadomo myślałem że moja konsola się przegrzewa. Po sprawdzeniu GPU ma ok.60*C więc stosunkowo mało. Podkręciłem wiatraki na 100% i temp. GPU spadło do 50-55*C ale artefakty dalej występowały, o dziwo dokładnie w tym samym miejscu na autostradzie. Mimo czekania kilku minut w nadziei że znikną, artefakty dalej występowały. W akcie desperacji wgrałem jeszcze raz GTA IV na dysk i teraz jest wszystko OK.

9. ZonkMan

ZonkMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Ja wgrywalem fallout'a 3 kilka razy i nic się nie działo, a buga widziałem tylko raz na dwa przejścia gry :p

Wczytywanie...

Poleć forum