1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola się zawiesza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gaara890, Maj 19, 2010.

1. Gaara890

Gaara890 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Otóż,w pewien piątek dostałem 2 pada i grałem z bratem w FIFE 09 na XBoxa360 oryginał pożyczony od kolegi.Następnego dnia brat chce sam zagrać i po 10 minutach gry zawiesza się XBox.Można otworzyć stację dysków i wyłączyć konsolę,ale np.pada nie mogę wyłączyć.Próbowałem z tą FIFą kilka razy,a za 4 razem pokazały się czerwone diody(nie pamiętam ile ich było,mogła być nawet tylko jedna)i wyskoczył error.Odruchowo szybko wyjąłem płytkę z napędu i już nie było czerwonych diod.Ale za to teraz 1 minutę po włączeniu konsoli zawiesza się na dobre,że tylko można wyłączyć i otworzyć stację dysków.I nie wiem,co teraz zrobić.Pomocy!

2. Lotnik421 Xbox One

3. arturwiecki

arturwiecki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    no co dać do serwisu gwarancji itd a cuż można innego zrobić

Wczytywanie...

Poleć forum